Serbest Depo

D Ulaştırma’nın serbest depo merkezi İzmir – Bornova’da olup 38.000 metrekare genişliğinde bir alanın üzerine kurulu büyük bir tesis olarak hizmet vermektedir. Depo alanının şehir merkezinde bulunmasından dolayı müşteriler için maliyet ve zaman avantajı sağlamaktadır.

Satılmaya hazır ürünlerinizi yani her türlü emtianızı deneyime dayalı hizmet kalitesiyle eşyalarınızın ya da ürünlerinizin en iyi koşullarda muhafazasını sağlar. Tüm emtianız profesyonel olarak depolarımızda güvenle muhafaza edilmektedir.

Depolarımızda güvenlik sistemleri ve önlemleri üst düzeydedir. Tüm depolarımızda yangın söndürme ekipmanları bulunmakta olup, serbest deponun tüm alanı 7 / 24 güvenlik hizmetleri tarafından gözetim altında tutulmaktadır. Bunun dışında depo alanlarının içi ve dışı güvenlik kameraları ile kayıt altındadır. Depo alanına giriş ve çıkış yapanlar kayıt altında tutulmakta, güvenlik sistemi ile daima kontrol edilmektedir.

Taşıma ve depolama sürecinde meydana gelebilecek hasarlara karşı depolanan ürünler sigortalanmaktadır. Depolanan ürün, yapısına göre farklı şekillerde muhafaza edilebilmektedir. Raflı depolama sistemi, paletsiz eşya istifleme için oluşturulan alanlar, askılı tekstil ürünleri için de ayrı bir bölüm bulunmaktadır. Serbest depolarda özel isteğe bağlı olarak elleçleme bölümleri de oluşturulmaktadır. Depolarda tüm koşullar Sağlık Bakanlığının öngördüğü koşullar çerçevesindedir.

 

Soğuk Hava Depo Hizmeti (+4 C / – 18 C)

D Ulaştırma A.Ş. soğuk hava depo hizmeti de vermektedir. Belli bir ısı ile muhafazası gerekli ürün ya da yiyecekler özel olarak tasarlanmış ısı kontrolünün mevcut olduğu depolarda istiflenebilmektedir. Soğuk hava depo hizmeti +4 derece ile -18 derece arasında muhafaza edilen ürüne göre en uygun şekilde ayarlanmaktadır.


Depolanan ürünün zarar görüp bozulmasının önüne geçmek için muhafaza işlemi profesyonel ekibimiz tarafından denetlenmekte ve ürünlerin bozulmaması adına özel ısı ölçerler ile devamlı kontrol sağlanmaktadır.

Tüm depolama işlemi taşımadan istiflemeye kadar pratik ve profesyonel şekilde gerçekleştirilir.

Özel Eşya Depolama Hizmeti

D Ulaştırma müşterileri için özel eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Özel eşya adı üstünde müşterilerin şahsına ait ürünlerin depolanması işlemidir. Ev ve ofis eşyaları başta olmak üzere birçok eşya özel eşya depolama hizmeti kapsamında muhafaza edilmektedir.

En önemli konu özel eşya muhafazasının güvenliğinin ve mahremiyetinin sağlanmasıdır. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere D Ulaştırma serbest depoları son güvenlik sistemlerini kullanarak muhafazasını sağladığı eşyaların güvenliğinin garantisini müşterilerine vermektedir. Depo alanının iç ve dış kısmı 7/24 güvenlik kamera sistemi ile kayıt altında tutulmaktadır..


 

Serbest Depo Nedir?

Serbest depo, ürünlerin belirli bir süre boyunca gümrük işlemleri tamamlanmadan depolandığı özel depo alanlarıdır. Bu depolar, genellikle gümrük ve ithalat süreçlerini kolaylaştırmak, depolama maliyetlerini azaltmak ve lojistik operasyonları optimize etmek isteyen işletmeler tarafından kullanılır

 

 

Serbest Depo ne kadar güvenli?

Serbest Depo tesisleri, modern güvenlik sistemleri ve izleme ile donatılmıştır. Eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz

Serbest Depo'nun maliyetleri nedir?

Maliyetler depolama alanının boyutuna ve süresine bağlı olarak değişebilir. Genellikle diğer depolama seçeneklerine göre daha ekonomiktir

Hangi eşyaları Serbest Depo'ya koyabilirim?

Serbest Depo, birçok farklı türde eşyayı depolamak için kullanılabilir, ancak tehlikeli maddeler ve canlı organizmalar genellikle kabul edilmez.

Serbest Depo kullanmanın avantajları nelerdir?

Serbest Depo, yüksek kapasite, kolay erişim, güvenlik ve esneklik gibi bir dizi avantaj sunar.