Serbest Depo

Lokasyon olarak Bornova merkezde 58.000 m2 üzerine kurulu tesisimizde hizmet vermekteyiz. Şehir merkezinde yer aldığından dolayı müşterilerimize maliyet ve zaman avantajını kaliteli hizmet anlayışı ile sunmaktayız.

Her türlü emtianızı mükemmel hizmet kalitesiyle muhafaza edip aynı anda birçok aracın yükleme boşaltma yapılabildiği alanda mallarınız en hızlı ve doğru şekilde depolanır. Tüm depolamızda yangın söndürme sistemleri, 7/24 özel güvenlik hizmeti ile birlikte tüm tesis ve depolarımız güvenlik kameraları ile kontrol edilmekte olup tesise ve depolara giriş / çıkışlar kayıt altına alınmaktadır. Olabilecek her türlü hasara karşı depolanan ürünler sigortalıdır. Raflı depolama sistemi, askılı tekstil, paletsiz eşya istifleme alanları, özel amaçlı elleçleme bölümü depolarımız isteğe gore projelendirilmektedir.

Yanıcı (ADR) Depo Hizmeti

Serbest depomuzda  yanıcı, parlayıcı kimyasallar ile yanıcı olmayan kimyasallar için özel depolama alanı hizmeti vermekteyiz.

Soğuk Hava Depo Hizmeti (+4 C / -18 C)

Saklanması ve muhafazası özel ısı derecesi (+4  C / -18 C) düzenek ve yapılanma gerektiren taze, soğutulmuş ve donuk ürünler için serbest depomuzda uygun depolama hizmeti vermekteyiz.

Özel Eşya Depolama Hizmeti

Özel ihtiyaçlarınıza ilişkin fazla eşyası olup az yeri olan, ticaret veya e-ticaret yapan firmalar, kurumsal depolama ihtiyacı olan firmalara ilişkin depolama konusunda güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile vermekteyiz.