Uluslararası Nakliye

Uluslararası nakliye, taşımacılığı yapılacak ürünün ham madde halinde bulunduğu noktadan, tüketileceği ve işleneceği alana kadar taşınmasını kapsar. Müşteri memnuniyeti ve müşterinin ihtiyaçlarını karşılama noktasında verilen hizmetin yürütülmesi koordineli şekilde gerçekleşmektedir.

D Ulaştırma A.Ş. ile uluslararası piyasaya taşıyacağınız ürünleriniz kaliteli bir planlama ve denetleme ile verimli şekilde gerçekleştirilmektedir. Tüm bu işlemler işinin uzmanı profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirilmekteolup ürünlerin yüklemesinden ulaşıma kadar büyük bir titizlik ve dikkat ile hizmet vermekteyiz.

 

D Ulaştırma ile Uluslararası Nakliye

D Ulaştırma uluslararası nakliye yapabilmek adına C2 yetki belgelerine sahiptir. Nakliye araçları son teknoloji takip sistemine sahip olup, 7/24 izlenebilme olanağına  imkan sunmaktadır. Tüm Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de komple ve parsiyel olarak özmal araçları ile D Ulaştırma nakliye hizmetini kaliteli bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Nakliye hizmet seçenekleri şu şekildedir:

  • Ekspres nakliye hizmetleri
  • Forwarder hizmetleri
  • Proje taşımacılığı
  • Fuar ve sergi lojistik

Ekspres Nakliye Hizmetleri

Türkiye’nin her yerinden 17 m3 yük kapasitesi ile nakliye hizmeti vermektedir. Hava kargo seçeneğine alternatif olarak, 17 m3 kapasiteye sahip Express Sprinter araçlarımız sayesinde Batı Avrupaya (Almanya, Fransa, Avusturya, İtalya) ekspres nakliyat işlemi en fazla 52 – 60 saat arasında gerçekleştirebilmekteyiz. Bu süre zarfında teslimat sorunsuz ve güvenli şekilde tamamlanmış olur.

Teslimat zamanından tasarruf edilerek, havalimanı teslimatı, gümrük işlemleri gibi işlemlere gerek duymadan yürütülmektedir. Teslimatı gerçekleştirilen ürünler, depolama işlemi ya da ara nakliye gerektirmeden tam noktasına ulaştırılır. Böylece nakliye işlemi profesyonel ellerde uçaktan bile daha hızlı ve pratik şekilde kısa sürede tamamlanmış olur.

Forwarder Hizmetleri

Forwarder hizmeti, deniz, hava, karayolu sevkiyatını, sigorta hizmeti ve gümrükleme işlemlerini gerçekleştiren, kapıdan kapıya kısaca anahtar teslim nakliyat hizmeti veren firma hizmetini tanımlamak için kullanılan tabirdir. Aktif acente ağı kapsamında nakliye hizmeti, hızlı ve sorunsuz olarak yürütülür.

Forwarder faaliyet kapsamı içerisinde; uluslararası taşımacılık, gümrükleme ve ithalat – ihracat işlemleri, taşıma türünün (kara, deniz, hava, demiryolu vs.) belirlenmesi, taşıma sözleşmesi, taşıma yönetimi, taşıyıcı seçimi gibi resmi işlemleri, maliyet planlaması, sigortalama, pazarlama ve müşteri ilişkileri yönetimi, depolama, elleçleme ve ambalajlama işlemleri bulunmaktadır.

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı profesyonel çalışmayı gerektiren önemli bir iştir. Proje taşımacılığı, büyük projelerin istenilen yerlere, sorunsuz ve hasarsız şekilde kısa sürede ve kapıdan kapıya, ara nakliye gerektirmeden taşınmasıdır. Proje taşımacılığı, ağır iş ve yük makinelerinin, özel araçlarla taşınmasıdır.

Proje taşımacılığında, taşınacak malzemelerin sorunsuz ve hasarsız biçimde gerektiği zaman çerçevesinde yapılması oldukça önemlidir. Gecikmeler maddi kayıp anlamına geldiğinden ötürü zamanında teslim proje taşımacılığının ana unsurudur.

Fuar Ve Sergi Lojistik

Fuar taşımacılığı, adı üstünde fuarların, özel sergi ve konser malzemelerinin nakliyesini içerir. Tüm bunlar uluslararası ticaret kapsamında global ekonominin önemli unsurlarıdır. Bu organizasyonlar için titiz ve tam zamanlı bir çalışma ile sorunsuz nakliye hizmeti kaliteli biçimde verilmektedir.